Megjelenés ideje: 2022-09-23 05:05:22

ATLANTA — Grayson McCall két hosszú gólt dobott az újonc Jared Brownnak, és gólra futotta – mindezt az első negyedben –, a Coastal Carolina pedig 41-24-es győzelmet aratott csütörtök este Georgia State ellen.

McCall 50 yardos gólt szerzett Brownnak az első játékban, a scrimmage-ből, és a páros ismét 53 yardot szerzett, amikor a Coastal Carolina (4-0) 14-0-ra ugrott ki, mindössze 2:53-ra a Sun Beltbe. Konferencianyitó.

Tucker Gregg egy 4 yardos futásból gólt szerzett, így a Georgia State (0-4) hét belülre jutott, de McCall egy 10 játékból álló 75 yardos drive-ot egy 2 yardos touchdown futással zárt, és a Chanticleers egy negyed után 21-7-re vezetett. A Panthers onnan soha nem jutott 10 pontnál közelebb.

McCall 27 passzból 19-et 248 yardon teljesített. Iskolai rekordot állított fel 17 zsinórban szerzett touchdown-passzával. Brown 129 yardot szerzett öt elkapással.

Gregg TD-futása a 19. volt pályafutása során, amivel megdöntötte a Panthers rekordját. Jontrey Hunter átvette a Chanticleers hátvédje, Jarrett Guest passzát, és a negyedik negyedben 77 yardot dobott vissza. A vendégeknek volt egy 5 yardos TD-futása később ebben az időszakban.

A Chanticleers és a Panthers megosztotta a lejátszott hat meccset. Egyik csapatnak sincs hazai győzelme a sorozatban.

A Coastal Carolina zsinórban hét győzelmet aratott a tavalyi évhez képest, és zsinórban harmadik szezonban kezdett 4-0-ra.

Georgia államban 78 yardot tartottak 33 kísérletből. A Panthers átlagosan 231,3 yardot ért el a földön.

———

További AP egyetemi futball: https://apnews.com/hub/college-football és https://twitter.com/AP—Top25. Iratkozzon fel az AP egyetemi futball hírlevelére: https://apnews.com/cfbtop25